Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Przyborowice – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

195 000 zł11 300 m² 17,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

na sprzedaż działka rolno budowlana Przyborowice gm. Bogoria Lokalizacja: miejscowość Przyborowice, gmina Bogoria, powiat staszowski, woj. świętokrzyskie, działka nr ew.: 378/2 IDentyfikator działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona, ul. Warszawska

Lubsko(Przyborowice + 15 km)

122 091 zł1 181 m² 103,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1181 m Lubsko, ul. Warszawska działka nr 265/3 | nowa inwestycja | 103,38 zł/m Na sprzedaż działka budowlana nr 265/3 o powierzchni 1181 m , położona w Lubsku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Bronków

Bronków(Przyborowice + 9 km)

1 400 000 zł7 900 m² 177,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z domkami letniskowymi W bronkowie nad jeziorem! Propozycja dla inwestora - działka o pow. 7900 m2 - warunki zabudowy na 8 domków - 60 m od jeziora! Malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Chełm Żarski

Chełm Żarski(Przyborowice + 14 km)

157 000 zł4 500 m² 34,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż działka z możliwością zabudowy usługowej i mieszkaniowej nr 121/6, o powierzchni 4.500 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Krosno Odrzańskie

Krosno Odrzańskie(Przyborowice + 21 km)

155 400 zł1 036 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kompleks działek budowlanych - 6 sztuk - możliwość zakupu całości lub pojedynczo. Powierzchnie od 1036 m2 do 1993 m2, cena za m2 - 150 zł. Działki położone na terenie dawnego sadu,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gubin

Gubin(Przyborowice + 14 km)

46 800 zł720 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 30 atrakcyjnych działek budowlanych położonych na ppłudniowym krańcu Gubina, w spokojnej i rozwijającej się okolicy. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Partyzantów

Klimontów(Przyborowice + 15 km)

85 000 zł2 000 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną działka o powierzchni 20 arów, położona w spokojnej i zielonej okolicy w Klimontowie na ulicy Partyzantów. Specyfikacja działki: *lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Głuchów-Lasy(Przyborowice + 23 km)

178 000 zł23 700 m² 7,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękną działkę rolno-budowlaną w Rakowie! Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję. Na sprzedaż działka rolno-budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Potok Rządowy

Potok Rządowy(Przyborowice + 19 km)

450 000 zł23 100 m² 19,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka w miejscowości Potok Rządowy w powiecie staszowskim. Całkowita powierzchnia działki 23100 mkw. w tym pod zabudowę mieszkaniową około 3000 mkw. pozostały teren to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Staszów

Staszów(Przyborowice + 14 km)

543 600 zł5 436 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży są 3 działki położone w cichej i zalesionej okolicy - w Gminie Staszów, podmaleniec. Działki: 1) Nr działki - 305/12 , obręb - podmaleniec, pow. działki - 0.2268 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Trzebule

Trzebule(Przyborowice + 25 km)

336 000 zł20 162 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości City Invest posiada do sprzedaży zespół działek klasy VI V znajdujący się się w Gminie Dąbie.1. Działka z aktualnymi warunkami zabudowy 2h 16 złm 2. Działki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij